Hotel Mlýn, Velehrad

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Na Hrádku, Velehrad 68706

Hotel Mlýn v jihomoravském Velehradě má výhodnou polohu, a to přímo u baziliky svatého Cyrila a Metoděje, která je významným poutním místem. Během chvíle odtud pěšky dojdete také do obce Modrá, kde najdete největší středoevropský podvodní tunel ve sladké vodě, archeologický skanzen z dob Velké Moravy a řadu dalších turistických atrakcí. V hotelu si vyberete ze 24 útulných pokojů s kapacitou 62 lůžek. Kromě ubytování nabízí také stravování ve vlastní restauraci, relaxační zónu s vnitřními i venkovními procedurami nebo prostory pro firemní školení. Parkování před areálem je bezplatné.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Mlýn, Velehrad On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Loft Čtyřlůžkový
Stodola
Standard Jednolůžkový
Domeček
Standard Dvoulůžkový
Standard Třílůžkový
Salonek 302
Apartment Dvoulůžkový

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si ze 4 pobytových balíčků nabízených v Hotel Mlýn, Velehrad

Hotel Mlýn, Velehrad Pokoje

Hotel Mlýn pronajímá jedno, dvou a třílůžkové pokoje a s nimi mezonetový rodinný apartmán pro 4 osoby. Ke všem patří samostatná koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, ve výbavě mají satelitní televizi a bezplatné bezdrátové připojení k internetu. V apartmánu je zařízená kuchyň a jídelní kout, dvoulůžkový pokoj může být i v bezbariérové variantě. Během pobytu můžete využívat prostornou zahradu s dětským hřištěm. Na recepci vám ochotně podají všechny potřebné informace a zajistí vstupenky na kulturní akce. Domácí zvíře s vámi ubytují po předchozí dohodě a za příplatek.

Hotel Mlýn, Velehrad Gastronomie

Příjemná restaurace Hotelu Mlýn má kapacitu 48 míst a těšit se v ní můžete na bohatou nabídku regionálních jídel i cizokrajných specialit, doplněnou pestrým výběrem nápojů v čele s vynikajícími jihomoravskými víny. V hotelu je také vinný sklípek, ve kterém zažijete degustaci s výkladem, dostanete studené i teplé občerstvení a na přání i cimbálovou muziku. Bufetovou snídani dostanete v ceně ubytování.

Hotel Mlýn, Velehrad Recepce

Recepce je v provozu do 22:00.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Hotel Mlýn, Velehrad Dostupnost

Obec Velehrad leží nedaleko Starého Města, kolem kterého vede hlavní silnice z Brna do Trenčína a prochází jím silnice č. 50, pokračující z Otrokovic k Hulínu jako dálnice D55. Hotel Mlýn najdete u areálu baziliky z jihozápadní strany. Železniční stanice je vzdálená 6 kilometrů, autobusy staví 6 minut chůze od hotelu.

Hotel Mlýn, Velehrad Okolí

Až si ve Velehradě prohlédnete baziliku s poutním místem a podzemím, vydejte se do vedlejší vsi Modrá, plné různých zajímavostí. Už po cestě potkáte terárium s více než 100 druhy exotických zvířat. Další zastávkou je Archeoskanzen Modrá, jehož součástí je i vyhlídková věž a naleziště vykopávek. Přes bludiště pak dojdete k expozici Živá voda, kde v obřím proskleném tunelu uvidíte život pod hladinou rybníka.

Hotel Mlýn, Velehrad

Na Hrádku, Velehrad
Zobrazit celou mapu