Hotel Mlýn, Velehrad

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Na Hrádku, Velehrad 68706

Hotel Mlýn v jihomoravském Velehradě má výhodnou polohu, a to přímo u baziliky svatého Cyrila a Metoděje, která je významným poutním místem. Během chvíle odtud pěšky dojdete také do obce Modrá, kde najdete největší středoevropský podvodní tunel ve sladké vodě, archeologický skanzen z dob Velké Moravy a řadu dalších turistických atrakcí. V hotelu si vyberete ze 24 útulných pokojů s kapacitou 62 lůžek. Kromě ubytování nabízí také stravování ve vlastní restauraci, relaxační zónu s vnitřními i venkovními procedurami nebo prostory pro firemní školení. Parkování před areálem je bezplatné.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Hotel Mlýn, Velehrad On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Standard Jednolůžkový
Standard Dvoulůžkový
Dvoulůžkový deluxe, 301 a manž. apartmá
Standard Třílůžkový
Loft Čtyřlůžkový
Stodola
Domeček
Čtyřlůžkový pokoj 302

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Vyberte si ze 4 pobytových balíčků nabízených v Hotel Mlýn, Velehrad

Hotel Mlýn, Velehrad Pokoje

Hotel Mlýn pronajímá jedno, dvou a třílůžkové pokoje a s nimi mezonetový rodinný apartmán pro 4 osoby. Ke všem patří samostatná koupelna se sprchovým koutem a sociálním zařízením, ve výbavě mají satelitní televizi a bezplatné bezdrátové připojení k internetu. V apartmánu je zařízená kuchyň a jídelní kout, dvoulůžkový pokoj může být i v bezbariérové variantě. Během pobytu můžete využívat prostornou zahradu s dětským hřištěm. Na recepci vám ochotně podají všechny potřebné informace a zajistí vstupenky na kulturní akce. Domácí zvíře s vámi ubytují po předchozí dohodě a za příplatek.

Hotel Mlýn, Velehrad Gastronomie

Příjemná restaurace Hotelu Mlýn má kapacitu 48 míst a těšit se v ní můžete na bohatou nabídku regionálních jídel i cizokrajných specialit, doplněnou pestrým výběrem nápojů v čele s vynikajícími jihomoravskými víny. V hotelu je také vinný sklípek, ve kterém zažijete degustaci s výkladem, dostanete studené i teplé občerstvení a na přání i cimbálovou muziku. Bufetovou snídani dostanete v ceně ubytování.

Hotel Mlýn, Velehrad Recepce

Recepce je v provozu do 22:00.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • Visa Electron
  • Maestro
  • EuroCard/MasterCard

Hotel Mlýn, Velehrad Dostupnost

Obec Velehrad leží nedaleko Starého Města, kolem kterého vede hlavní silnice z Brna do Trenčína a prochází jím silnice č. 50, pokračující z Otrokovic k Hulínu jako dálnice D55. Hotel Mlýn najdete u areálu baziliky z jihozápadní strany. Železniční stanice je vzdálená 6 kilometrů, autobusy staví 6 minut chůze od hotelu.

Hotel Mlýn, Velehrad Okolí

Až si ve Velehradě prohlédnete baziliku s poutním místem a podzemím, vydejte se do vedlejší vsi Modrá, plné různých zajímavostí. Už po cestě potkáte terárium s více než 100 druhy exotických zvířat. Další zastávkou je Archeoskanzen Modrá, jehož součástí je i vyhlídková věž a naleziště vykopávek. Přes bludiště pak dojdete k expozici Živá voda, kde v obřím proskleném tunelu uvidíte život pod hladinou rybníka.

Hotel Mlýn, Velehrad

Na Hrádku, Velehrad
Zobrazit celou mapu